Uitslagen

Ronde 1: maandag 29 januari 2018 – Schaaklust – Andijk

Wit Zwart Uitslag
Van der Gracht, Wilko Van Dijkhuizen, Robbert 1 – 0
Avis, Fred Helder, Marc  0 – 1
Zaal, Emil Boots, Lukas  remise
Molenaar, Toine Manshanden, Nick 0 – 1
Smit, Kevin Louter, Rowan  remise
Beerepoot, Gerard Gorter, Jaap 0 – 1
Duson, Robin Koomen, Eugene  remise

 

Ronde 2: donderdag 8 februari 2018 – Pionier – Abbekerk

Wit Zwart Uitslag
Manshanden, Nick Van der Gracht, Wilko 1 – 0
Helder, Marc Gorter, Jaap 1 – 0
Louter, Rowan Zaal, Emil 1 – 0
Koomen, Eugene Smit, Kevin 0 – 1
Boots, Lukas Duson, Robin 0 – 1
Van Dijkhuizen, Robbert Avis, Fred 1 – 0
Beerepoot, Gerard Molenaar, Toine 0 – 1

 

Ronde 3: vrijdag 23 februari 2018 – Aartswoud – Hoogwoud

Wit Zwart Uitslag
Manshanden, Nick Helder, Marc remise
Duson, Robin Louter, Rowan  1 – 0
Smit, Kevin Van der Gracht, Wilko  1 – 0
Gorter, Jaap Van Dijkhuizen, Robbert remise
Molenaar, Toine Boots, Lukas remise
Zaal, Emil Koomen, Eugene 0 – 1
Avis, Fred Beerepoot, Gerard 1 – 0

 

Ronde 4: maandag 5 maart 2018 – Degoschalm – Westwoud

Wit Zwart Uitslag
Helder, Marc Duson, Robin 0 – 1
Smit, Kevin Manshanden, Nick 0 – 1
Koomen, Eugene Van Dijkhuizen, Robbert 0 – 1
Gorter, Jaap Molenaar, Toine 0 – 1
Louter, Rowan Avis, Fred 1 – 0
 Van der Gracht, Wilko Boots, Lukas 1 – 0
Beerepoot, Gerard Zaal, Emil 0 – 1

 

Ronde 5: dinsdag 20 maart 2018 – Caïssa-Eenhoorn – Hoorn

Wit Zwart Uitslag
Duson, Robin Manshanden, Nick  0 – 1
Molenaar, Toine Smit, Kevin  remise
Van Dijkhuizen, Robbert Louter, Rowan  1 – 0
Van der Gracht, Wilko Helder, Marc  1 – 0
Zaal, Emil Gorter, Jaap  0 – 1
Avis, Fred Koomen, Eugene  1 – 0
Boots, Lukas Beerepoot, Gerard  remise

 

Ronde 6: vrijdag 13 april 2018 – Attaqueer – Nibbixwoud

Wit Zwart Uitslag
Manshanden, Nick Van Dijkhuizen, Robbert remise
Smit, Kevin Duson, Robin 1 – 0
Molenaar, Toine Van der Gracht, Wilko 0 – 1
Louter, Rowan Gorter, Jaap remise
Helder, Marc Zaal, Emil 1 – 0
Boots, Lukas Avis, Fred  0 – 1
Koomen, Eugene Beerepoot, Gerard  1 – 0

Ronde 7: donderdag 26 april 2018 – De Groene Zes – Bovenkarspel

Wit Zwart Uitslag
Gorter, Jaap Manshanden, Nick
Van Dijkhuizen, Robbert Smit, Kevin
Duson, Robin Van der Gracht, Wilko
Helder, Marc Molenaar, Toine
Avis, Fred Zaal, Emil
Beerepoot, Gerard Louter, Rowan
Koomen, Eugene Boots, Lukas
Copyright © 2010 Westfries Schaakkampioenschap | Website realisatie: BeNancy Media