Uitslagen

Barrage partijen

Wit Zwart Uitslag
Balla, Tom Poncin, Peter 1/2
Poncin, Peter Balla, Tom 1/2

 

Ronde 1: donderdag 31 januari 2019 – Groene Zes – Bovenkarspel

 

Wit Zwart Uitslag
Zaal, Emil Helder, Marc 0 – 1
Balla, Tom Slaman, Rik 1 – 0
Molenaar, Toine Duson, Robin 1 – 0
Kerkhoven, Roy Avis, Fred 1/2
Boots, Lukas Poncin, Peter 0 – 1
Smit, Kevin van Ingen, Rik 1 – 0
Ruijter, Aris van Dijkhuizen, Robbert 1 – 0
Gorter, Jaap Zee, Axel 1 – 0

 

Ronde 2: dinsdag 12 februari 2019 – Degoschalm – Westwoud

Wit Zwart Uitslag
Helder, Marc Smit, Kevin 1 – 0
Reus, Piet Balla, Tom 0 – 1
Poncin, Peter Molenaar, Toine 1 – 0
Avis, Fred Ruijter, Aris 1/2
Duson, Robin Kerkhoven, Roy 1 – 0
Van Dijkhuizen, Robbert Boots, Lukas 1/2
Slaman, Rik Van Ingen, Rik  1 – 0
Zee, Axel Zaal, Emil 0 – 1

 

Ronde 3: donderdag 28 februari 2019 – De Pionier Abbekerk

 

Wit Zwart Uitslag
Balla, Tom Helder, Marc 1/2
Ruijter, Aris Poncin, Peter 1/2
Zaal, Emil Duson, Robin 0 – 1
Smit, Kevin Reus, Piet 1 – 0
Molenaar, Toine Avis, Fred 1 – 0
Boots, Lukas Slaman, Rik 1 – 0
Kerkhoven, Roy Van Dijkhuizen, Robbert 1/2
Van Ingen, Rik Zee, Axel 1 – 0

 

Ronde 4: dinsdag 12 maart 2019 – Caïssa-Eenhoorn – Hoorn

Wit Zwart Uitslag
Poncin, Peter Balla, Tom 1/2
Helder, Marc Molenaar, Toine 0 – 1
Duson, Robin Ruijter, Aris 1 – 0
Boots, Lukas Smit, Kevin 1/2
Slaman, Rik Kerkhoven, Roy 0 – 1
Avis, Fred Zaal, Emil 0 – 1
Van Ingen, Rik Reus, Piet 0 – 1
Van Dijkhuizen, Robbert Zee, Axel 1/2

 

Ronde 5: vrijdag 5 april 2019 – KTV – Enkhuizen

Wit Zwart Uitslag
Balla, Tom Molenaar, Toine 1 – 0
Poncin, Peter Duson, Robin 1 – 0
Kerkhoven, Roy Helder, Marc 0 – 1
Smit, Kevin Zaal, Emil 1 / 2
Ruijter, Aris Boots, Lukas 1 / 2
Reus, Piet Van Dijkhuizen, Robbert 0 – 1
Avis, Fred Van Ingen, Rik 1 – 0
Zee, Axel Slaman, Rik 1 / 2

 

Ronde 6: maandag 15 april 2019 – Schaaklust – Andijk

Wit Zwart Uitslag
Helder, Marc Poncin, Peter 1/2
Duson, Robin Balla, Tom 0  – 1 (R)
Molenaar, Toine Smit, Kevin 0 – 1
Zaal, Emil Boots, Lukas 1 – 0
Reus, Piet Ruijter, Aris 0 – 1
Van Dijkhuizen, Robbert Slaman, Rik 1/2
Van Ingen, Rik Kerkhoven, Roy 0 – 1
Zee, Axel Avis, Fred 0 – 1

 

Ronde 7: vrijdag 26 april 2019 – Aartswoud – Hoogwoud

Wit Zwart Uitslag
Smit, Kevin Balla, Tom 1/2
Poncin, Peter Zaal, Emil 1 – 0
Ruijter, Aris Helder, Marc 0 – 1
Kerkhoven, Roy Molenaar, Toine 0 – 1
Avis, Fred Van Dijkhuizen, Robbert 1/2
Duson, Robin Van Ingen, Rik 0 – 1 (R)
Boots, Lukas Zee, Axel 1 – 0
Slaman, Rik Reus, Piet 1/2

 

Copyright © 2010 Westfries Schaakkampioenschap | Website realisatie: BeNancy Media